Hakkımızda

Senbunadegersin.com en taze çiçekleriyle ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için Haziran 2018 yılında kurulmuştur. Sevdiklerinize layık olan çiçek çeşitleri meyvesepeti aranjmanları ve diğer hediyelik ürünler ile sizlerin özel günlerine ortak olmak ve sevdiklerinize ulaştırmak için çalılmaktadır.

Her gün aynı gün teslimat gerçekleştiren senbunadegersin.com, tüm Türkiye'de sizlere hizmet vermek için çalışmalarına devam etmektedir. 

Siparişiniz bize ulaştıktan sonra gönderim bölgesine en yakın dağıtım kanallarımız tarafından belirttiğiniz adrese en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır. Aynı zamanda sizleri siparişinizin her aşamasında e-mail ve sms ile bilgilendirip uçtan uca operasyonumuzu titizlikle takip etmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti bir arada sunmayı amaçlayan senbunadegersin.com, etkileyici taze çiçek aranjmanlarının yanında meyvesepeti aranjmanları ve hediye çeşitliliği ile sizlere bambaşka bir alışveriş imkanı sağlamaktadır.

Hediye göndermek için her zaman yenilikçi çözümler üreten ve üretmeye de devam edecek senbunadegersin.com, %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır.

Sevdikleriniz nerede ise senbunadegersin.com orada...